top of page

REFERENCE 

"Jsem v tom domě šťastná, děti to vnímají stejně. Je to určitě hodně zásluha Katky Čambalové. Oceňuji že vše vyřešila za mě "

Mudr. Lidmila Šlejharová

Michalovice

13.jpg
1056.jpg

. Jsem moc spokojený s návrhem a průběhem realizace celého penzionu a restaurace "

Luboš Landa, majitel

https://www.restauracevzalesi.cz

Zálesí

Jungmannova

"Byt je nyní vizuálně nesrovnatelně atraktivnější, díky čemuž ho můžeme pronajímat za vyšší cenu. Ve spolupráci pokračujeme"

Ing.Ondřej Guth Ph.D ČVUT

IMG_9662.jpg
_MG_6820.jpg

"naše spolupráce 3x během 10 let vypovídá za vše, máme hotovou chalupu i náš dům a lépe se nám bydlí"

Ladislav Adam

Jinolice

DALŠÍ REFERENCE

“Na Kateřinu jsme se obrátili s úmyslem vybavit naše dva nové apartmány v Apartmánech Braníčkov****. Vše dopadlo nadstandardně dobře a jsme velmi spokojeni – cena apartmánu se tak z původních 1 550 Kč za noc mohla vyšplhat až na 3 050 Kč za noc. Do budoucna s Katkou plánujeme zrekonstruovat i všechny ostatní apartmány. S Kateřinou byla bezproblémová komunikace, 100% doporučuji!"

Petr Janoušek  - markenting manažer
www.branickov.cz ~ janouspetr@gmail.com

“Na paní Kateřinu Čambalovou jsem se obrátila na doporučení ohledně kompletní rekonstrukce kuchyně a vstupní haly do bytu situovaného na Praze 4. Spolupráce byla příjemná a konstruktivní. Paní Kateřina díky své empatii dokáže naslouchat a vyhovět přání klienta a současně do návrhu vnést a obhájit svoji představu, a to zejména proto, že má přehled o trendech současného designu (účast na zahraničních veletrzích). Oceňuji, že s invencí dokázala vyhovět mým nárokům."

JUDr. Naděžda Švorčíková /svorcikova@datais.cz

“S Katkou jsme dělali dva byty a musím říct, že to je tak něco krásného, když u toho nejste a přijdete do hotového, děkuji"

Alena Medková / medkova.a@seznam.cz 

“Paní designérka si nás ihned získala svým vstřícným jednáním. Dodržení jednotlivých termínů bylo samozřejmostí, odvedená práce na úrovni. Od ostatních firem najatých na rekonstrukci bytu se jednoznačně lišila přístupem – žádná změna není problém, všechno se dá vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Pozitivní přístup v průběhu velmi oceníte. Prací se baví a na výsledku se to projeví. A ještě jedno velké plus: dokáže prakticky poradit a orientuje se na trhu nejen s nábytkem."

Ondřej Vaněk / manažer ve ŠKODA AUTO / idv@centrum.cz

“Nechali jsme si navrhnout kompletně celou chalupu a vše zrealizovat. Bydlí se nám tu tak dobře, že už domů jezdíme jen zalévat kytky, celek je jednoduchý , útulný, plný milých a překvapivých detailů, návštěvám se tu také moc líbí"

Zdena Švecová /  svecovazdena@email.cz

“Katka vrátila do mého domu domov. Vytvořila nadčasové moderní zázemí pro setkávání s mojí velkou rodinou"

Radka Kubelková, OSVČ
 radkakubelkova@seznam.cz

bottom of page